SUPERNOVA FESTIVAL 2020
SUPERNOVA FESTIVAL 2020

Gdzie wybrać się na rozpoczęcie wakacji 2020?

 

26-28 czerwca 2020. Data ta na długo zapisze się na kartach naszej historii. W dolinie Popradu, w samym sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego odbędzie się jedno z najciekawszych muzycznych wydarzeń w Polsce. To właśnie tutaj, w Barcicach, nieopodal Nowego Sącza będzie miał miejsce Festiwal SUPERNOVA.

 

II edycja SUPERNOVA FESTIVAL

 

Jest to już druga edycja i trzeba przyznać, że wydarzenie rozwija się w błyskawicznym tempie. Debiut festiwalu w 2019 roku zaskoczył uczestników niepowtarzalną atmosferą i organizacją na najwyższym poziomie. Sukces przypieczętowali topowi artyści muzyki elektronicznej: chłopaki z KAMP!, którzy w tym roku odwiedzili również Open’era, czyli nasz rodzimy, największy festiwal w Polsce oraz Gooral, dwukrotny gość Przystanku Woodstock, którego „Kaczmareczkę” przesłuchało na Youtube już ponad pół miliona osób. Brodacze Live Act, czyli trio z Poznania, mieszając elektryczne brzmienie wraz z żywym instrumentem, bez reszty porwali publiczność w pierwszym dniu festiwalu. Nie można również nie wspomnieć o pozostałych wykonawcach, którzy już od wczesnych godzin popołudniowych tworzyli fantastyczny klimat w wiosce festiwalowej: (kolejność wg wykonania) Piotr Oley Olesiak, KVBA84, Deaf Can Dance, Maks B, HiTrash, Meg, Zeppy Zep, LuLu Malina, Truant, Tom Palash, Larix, Paul Sun, Hengsle, GiGi / PL, Mia Twin, Angelo Mike, Deas, Anja Kraft.

 

Jakie zmiany przyniesie rok 2020?

 

SUPERNOVA Festiwal w następnym roku pod hasłem MOMENT przeniesie nas w trochę inną, niż w poprzedniej edycji, podróż. Oprócz muzyki elektrycznej, która nadal jako motyw przewodni eventu będzie nas wciągać w brzmienia takie jak techno, lub house, to wśród lasów Sądecczyzny roznosić się będą, również dźwięki gatunków takich jak hip-hop, pop czy rock. Pierwsze ogłoszenie artystów jest już za nami i trzeba przyznać, że organizatorzy w tym roku stawiają naprawdę wysoko poprzeczkę. Podczas drugiej edycji na scenie wystąpią dwaj czołowi przedstawiciele polskiego hip-hopu - Paluch oraz Mr. Kękę. Kolejną niespodzianką będzie koncert polskiego duetu Coals, który prezentując absolutnie unikatowe brzmienie, podbija serca wielbicieli muzyki alternatywnej. Zagrają dla nas między innymi tacy artyści, jak Deniz Bul, Blooma, Aksamit, Agim, Oley oraz Maks B. W line-up pojawiły się tak bezbłędne nazwiska, że już teraz powinny zadowolić najbardziej wybrednego festiwalowicza, choć pozostała część przyszłorocznych wykonawców wciąż pozostaje tajemnicą. Warto wspomnieć, że na terenie festiwalu będzie znajdować się parking oraz pole namiotowe, kilka fantastycznych opcji kulinarnych oraz stoiska z doskonale zimnym piwem Budweiser.

 

SUPERNOVA to wydarzenie inne niż wszystkie, ukryte wśród wzgórz i lasów, z dala od wielkich metropolii, gdzie najczystsze powietrze miesza się wraz z dźwiękiem muzyki, tworząc niepowtarzalny, charyzmatyczny klimat. Jest to miejsce dla tych, którzy pragną uciec od codziennego zgiełku, aby zatrzymać się i po prostu dać się ponieść chwili. Przywitajmy lato w najlepszy możliwy sposób- SUPERNOVA Festiwal 2020.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl