Awantura o lato, czyli dla kogo tworzymy SUPERNOVA Festival.
Supernova festival Barcice 22-23.06.2019

Awantura o Lato

 

Barcice nie bez powodu zostały wybrane jako miejsce powstawania festiwalu SUPERNOVA. Wyznaczony teren posiada wszystko co potrzebne by stworzyć fantastyczną atmosferę i zagwarantować uczestnikom niezapomnianą przygodę. W oddali od miastowego zgiełku oraz blisko natury będziecie mogli celebrować nadejście lata. Przy scenie w otoczeniu głośnej muzyki czy w strefie chilloutu? Wybór należy do Was.

Warto w tym wpisie wspomnieć dla kogo tak naprawdę tworzone jest wydarzenie. Podstawowym celem SUPERNOVA Festival jest stworzenie miejsca gdzie co roku będziemy świętować nadejście lata. Pragniemy aby wydarzenie to już na długie miesiące przed wzbudzało w uczestnikach pozytywną energię. Z tego właśnie powodu głównymi odbiorcami są te osoby, które kochają słońce, wakacyjny klimat Polski oraz Ci, którzy wpisują się swoimi gustami muzycznymi w politykę festiwalu. Zakłada ona brzmienia muzyki elektronicznej takiej jak gatunki techno, house, trance czy dance. W mniejszym stopniu, ale również na scenie pojawiać się będą artyści grający electro pop, ethno electro czy niektóre odmiany muzyki rockowej. Znajdzie się tu również miejsce dla tych, którzy w specjalnie przygotowanej strefie chilloutu będą chcieli zrelaksować się na leżaku, sami lub w towarzystwie rodziny. 

Kolejnym mocnym punktem wydarzenia będzie strefa gastronomiczna. Składać się będzie ona z przyjezdnych food trucków oferujących zróżnicowane potrawy i napoje. Dodatkowo miejscowa kuchnia organizować będzie live cooking - ta część będzie dostępna dla wszystkich podczas pierwszych dwóch edycji. W kolejnych będzie to opcja przeznaczona tylko dla karnetów VIP.

Podczas festiwalu sprzedawane będą również piwa kraftowe. Ma to stanowić zachętę dla tych, którzy są prawdziwymi smakoszami tego wyjątkowego trunku. Pojawią się przeróżne gatunki jak APA, IPA, IIPA, DIPA, Porter i wiele innych. Browary jakie u Nas zagoszczą to między innymi Doctor Brew, Trzech Kumpli czy Inne Beczki. Nie zabraknie też piw klasycznych, dlatego z kranów poleje się również Budweiser Budvar.

W skrócie – część gastronomiczna to prawdziwa uczta dla podniebienia festiwalowiczów!

 

SUPERNOVA to świeże wydarzenie na festiwalowej mapie Polski. W rejonie w jakim jest tworzony to swoista nowość. To zupełna odskocznia od dotychczasowego podejścia do organizowania wydarzeń muzycznych, które zawładnęły okolicą. Z tego też powodu zależy nam bardzo na ściągnięciu jak największej liczby osób z pobliskich miejscowości, które będą mogły zobaczyć jak wyglądają muzyczne wydarzenia w największych miastach polski. 

Nie czekaj na ostatni dzwonek, już teraz kup bilet.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl