Producenci
Promocje
Formy płatności

Formy płatności

 

Ułatwiając Klientom zakupy w naszym Sklepie przewidujemy kilka form płatności, w zależności od sposobu dostawy produktów.

 

Przelew

Po dokonaniu zakupu i wybraniu tej metody płatności Klient otrzyma wszystkie dane potrzebne do zrealizowania przelewu w wiadomości e-mail potwierdzającej zakup. Przelew należy wysłać w ciągu 3 dni od daty zakupu.

PayU

Bardzo powszechna i łatwa w obsłudze metoda płatności. Dokonując wyboru PayU podczas płatności Klient zostanie przekierowany do strony, na której może dokonać szybkiego przelewu poprzez pośrednictwo banku Klienta. Inna metodą PayU jest wprowadzenie danych karty debetowej lub kredytowej Klienta.

Karta debetowa lub kredytowa

Przy tej metodzie należy wprowadzić rodzaj używanej karty, a następnie wszystkie dane niezbędne do wykonania płatności. Karta używana przez Klienta zostanie obciążona kwotą zamówienia.

Płatność przy odbiorze

Po potwierdzeniu dokonania zakupu, przesyłka zostanie wysłana do Klienta, a uregulowanie płatności nastąpi dopiero przy odbiorze.

Odbiór osobisty

Podczas odbioru towaru w siedzibie spółki dostępna jest płatność bez dodatkowych kosztów przesyłki tylko i wyłącznie gotówką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl